کمپ بازی آنلاین
بازی آنلاین
blog

popup

با توجه به پیشرفت علم روز به روز ابزارها و وسایل تبلیغات نیز پیشرفت میکنند. یکی از جدیدترین و برترین روشهای تبلیغ، تبلیغات پاپ آپ ، یا همان پنجره هایی که با کلیک در هر کجا از صفحه برای کاربر باز میشوند، می باشد.

از مزایای پاپ آپ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ارزان بودن

از نظر هزینه، تبلیغات به روش پاپ آپ بسیار ارزان می باشد. برای مثال فرض کنید کاربری دارای یک فروشگاه اینترنتی می باشد و میخواهد فروشگاه خود را به عموم معرفی کند. از آنجا که میزان بستن پنجره های پاپ آپ فروشگاهها بسیار کمتر از بقیه انواع سایتها می باشد، پس با هزینه بسیار پایین، صاحب فروشگاه میتواند تعداد زیادی بازدیدکننده را به سایت خود جذب نماید.

نیاز به سرمایه اندک

با توجه به ارزان بودن تبلیغات پاپ آپ بدیهی است که سرمایه کمتری نیز برای تبلیغات به این روش مورد نیاز است.

درآمد عالی برای صاحبان سایت

در بین روشهای کسب درآمد اینترنتی ، تبلیغات پاپ آپ یکی از پردرآمدترین روشهای کسب درآمد است. زیرا در این سیستم دیگر نگرانی از بابت نوع طراحی بنر، کلیک شدن یا نشدن و بسیاری موارد دیگر وجود ندارد. تنها کافی است صاحب سایت بازدیدکننده های سایتش را در آمارگیر ببیند و با خیال راحت، مطمئن باشد که هر بازدید کننده به مبلغ مشخصی درآمد (که به ازای پاپ آپ باز شده حاصل میشود) تبدیل میگردد.

بازدهی سریع

از آنجا که هزینه این نوع تبلیغ بسیار کم بوده، و حجم کاربرهایی که با این روش، به سایت مراجعه میکنند و از فعالیت سایت باخبر میشوند، بسیار زیاد می باشد، تبلیغات پاپ آپ یکی از سریعترین روشهای اطلاع رسانی محسوب میشود که به سرعت نتیجه خود را نشان میدهد.

از نظر افزایش اعتبار و رتبه بندی الکسا نیز بازدهی این روش تبلیغ، بسیار چشمگیر است که در جای خود مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

هنگامی که پنجره پاپ آپ برای یک کاربر باز میشود ممکن است در صورتی که محتوای صفحه به اندازه کافی برای کاربر جذاب نباشد، کاربر به صفحه باز شده توجه چندانی نکند. اما در صورتی که صفحه از طراحی خوب و موضوع جذابی برخوردار باشد و همچنین سرعت بارگذاری بالا نیز داشته باشد و نهایتا رنگ بندی آن نیز باعث آزار چشم کاربر نشود و به راحتی بتوان محتوای صفحه را بررسی نمود، احتمال اینکه کاربر محتوای نمایش داده شده را مورد توجه قرار دهد بسیار افزایش می یابد.

حال در صورتی که شخصی سایت جدیدی داشته باشد که بخواهد درباره خدمات خود، اشخاص مختلف را مطلع کند، کافی است تبلیغ پاپ آپی سفارش دهد و صفحه باز شده را با توجه به موارد گفته شده بهینه کند تا بازدهی این تبلیغ بسیار افزایش یابد.

گستردگی شبکه نمایش

احتمالا شما هم در بازدید از وب سایتهای مختلف با پنجره های باز شو با محتوای متفاوت مواجه شده اید. دیگر امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست که بخش قابل توجهی از وب سایتها و حتی وبلاگها تبلیغات پاپ آپ نمایش میدهند. همانطور که قبلا نیز گفته شد، پاپ آپها مزایای بسیاری برای صاحبان سایتها دارند و همین مزایا باعث چنین رشد چشم گیری شده است، که روز به روز هم بر آن افزوده میشود.

افزایش رتبه الکسا

رتبه الکسا به وسیله تعداد بازدید کننده و صفحات بازدید شده مشخص میشود. پس روشن است برای افزایش رتبه الکسا، تعداد بازدیدکنندگان سایت باید افزایش یابد. افزایش بازدید کننده از طریق پاپ آپ با توجه به هزینه پایین آن بسیار رایج بوده و صاحب سایت میتواند نتیجه این تبلیغ را ظرف گذشت چند روز از شروع تبلیغ مشاهده نماید.

افزایش سرعت بارگذاری و باز شدن سایت

از آنجا که تبلیغات پاپ آپ دیگر نیازی به عکسها، انیمیشنها و فایلهای تصویری حجیم که با سایت بارگذاری میشوند را ندارد، به همین دلیل موجب افت سرعت بارگذاری سایت نمیشود.

آشنایی با جدیدترین تکنولوژیها و مطالب روز

فرض کنیم یک نمایندگی جدید از یک محصول جدید شروع به کار کرده است. از آنجا که برای بازدهی سریع و ارزان یکی از گزینه های مناسب پاپ آپ است، صاحب این کسب و کار نیز پاپ آپ را انتخاب نموده و در این صورت بازدیدکنندگان سایتهای مختلف، در صورتی که این پاپ آپها برایشان باز نمیشد، شاید تا مدتها سمت مشاهده این تبلیغات نمی رفتند و با این تکنولوژیها آشنا نمی شدند، به صفحه معرفی محصولات و تکنولوژیها هدایت میشوند.

به عنوان یکی از برترین سایتهایی که برای تبلیغات پاپ آپ میتوان به آن مراجعه کرد، سایت پاپ آپ می را میتوان نام برد.

مقالات مشابه: