کمپ بازی آنلاین
بازی آنلاین
blog

r1

در این بخش راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی ارائه می گردد. برای جذب شاگرد می توانید از روشهای زیر استفاده کنید.

1- ثبت نام در آموزشگاههای تدریس خصوصی: یکی از روشهای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی تماس و یا مراجعه به آموزشگاههای مختلف و ثبت نام در آنها و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی است. اشکالی که این روش دارد این است که 30 یا 40 درصد و یا شاید حتی 50 درصد از هزینه تدریس را باید تا جلسه آخر به آموزشگاه پرداخت کنید و این منصفانه نیست. در ضمن، آموزشگاهها فقط در ایام امتحانات که تقاضا برای تدریس خیلی زیاد است برای کلاس با شما تماس می گیرند و در سایر ایام سال کلاسها را به مدرسان خودشان خواهند داد.

2- ایجاد وبلاگ و تبلیغات برای تدریس: می توانید برای خودتان یک وبلاگ بسازید و برای ارائه خدمات تدریس خصوصی توسط خودتان در آن تبلیغ کنید. این روش هم بد نیست فقط اشکالی که دارد این است که اگر شما مثلا در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت دارید، کاربران با جستجوی عبارت تدریس خصوصی فیزیک در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر هیچ وقت به سمت وبلاگ شما هدایت نخواهند شد. مگر اینکه روی وبلاگتان خیلی کار کنید و بعد از یکی دو سال کم کم وبلاگتان در نتایج جستجوی گوگل بالا بیاید. بهینه سازی وبلاگ و وبسایت برای موتورهای جستجو طوری که در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده شود علم خودش را می خواهد.

3- درج آگهی در روزنامه: اگر ساکن تهران هستید با درج اگهی و تبلیغ در روزنامه می توانید شاگرد جذب کنید. این روش روش بدی نیست ولی هزینه بالایی دارد. با همان مبلغی که برای درج آگهی در روزنامه برای آگهی تدریس می پردازید، در سایتهای اینترنتی اختصاصی تدریس مانند وب سایت (ایران مدرس) می توانید یک ماه آگهی ویژه درج کنید!

4- چاپ تراکت و پخش آن: می توانید تراکت چاپ کنید و آن را به در و دیوار بچسپانید و یا پخش کنید. این روش هم می تواند جوابگو باشد ولی هم هزینه دارد و هم برای چسپاندن تراکت ها یا پخش آنها هم باید هزینه پرداخت کنید و یا خودتان وقت بذارید.

r2

5- ثبت آگهی تدریس در سایتهای آگهی تدریس مانند ایران مدرس: به دلایل زیر، این روش بهترین روش برای تبلیغات در زمینه تدریس خصوصی است:

5-1- مبلغ و هزینه تدریس را خودتان تعیین می کنید. کم کم که سابقه کارتان بیشتر شد و توانائی هایتان هم افزایش یافت می توانید هزینه ای که برای جلسات تدریس مطالبه می کنید را افزایش دهید.

5-2- اگر خوب تدریس کنید و هوای شاگردهایتان را داشته باشید ترمهای بعد هم با شما تماس می گیرند و کلاسهای شما محدود به ایام امتحانات نمی گردد.

5-3- کل هزینه جلسات تدریس را برای خودتان بر می دارید. هیچ درصدی را به آموزشگاه پرداخت نخواهید کرد.

5-4- وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل کاملا بهینه است. همین الان مثلا عبارتهای تدریس خصوصی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی و … را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و بنابراین متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.

5-5- درج اگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است. حتی اگر آگهی خودتان را ویژه کنید به نسبت ثبت آگهی در روزنامه و یا چاپ تراکت به صرفه تر است. با ثبت تبلیغ در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط خواهید بود.

به جرات می توان گفت که بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی، ایران مدرس است. ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس ایران است و تا مرداد 95 بیش از 14000 مدرس خصوصی ثبت نامی دارد. بازدید روزانه ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی ویژه دارند، آگهی ویژه تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس است. برای درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک نمائید.

مقالات مشابه: