کمپ بازی آنلاین
بازی آنلاین
blog

کسب درآمد اینستاگرام

شاید باورش سخت باشد اما در سال‌های اخیر بسیاری از افراد خلاق و فروشگاه‌های اینستاگرام با وجود سرمایه‌ای بسیار ناچیز، با افزایش فالوور اینستاگرام ثروتمند شدند!!!

بعد از اینکه شبکه های اجتماعی موبایلی به گوشی‌های هوشمند صدها میلیون نفر در دنیا راه پیدا کردند، کمتر کسی فکر میکرد بتوان از طریق این اپلیکیشن‌ها که به ظاهر برای سرگرم شدن بودند درآمدی کسب کرد. اما این شبکه‌های اجتماعی به یکی از بزرگترین مراکز تبلیغات در دنیا تبدیل شدند. در این میان قطعا اینستاگرام سهم بیشتری نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی دارد.

آیا میدانید در سالهای اخیر چه تعداد کسب و کار کوچک بدون داشتن سرمایه ای قابل توجه و تنها با فعالیت موثر در اینستاگرام به درآمدهایی عجیب و غریب دست یافته اند؟ اینستاگرام حالا از نظر کسب‌وکار تبدیل به یک شبکه‌اجتماعی کم ریسک در ایران شده است، اپلیکیشنی شگفت انگیز که کسب و کارهای کوچک را بزرگ و کسب و کارهای بزرگ را بزرگتر میکند.

در حال حاضر تعداد کاربران اینستاگرام در دنیا بیش از نیم میلیون نفر میباشد. آمار تخمینی نشان میدهد که تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام به بیش از ۸ میلیون نفر رسیده است. در این میان برخی صفحات در اینستاگرام وجود دارند که بیش از ۳ میلیون نفر بازدیدکننده دارند. این موضوع نشان میدهد که اینستاگرام چقدر در ایران و دنیا پرطرفدار است!

اینستاگرام

اگر شما هم یکی از کاربران این شبکه‌اجتماعی هستید، حتما فروشگاه های اینستاگرامی بسیاری را دیده اید! بعضی از این فروشگاه ها حتی به صورت حقیقی وجود ندارند و تنها از طریق آنلاین محصولات خود را به فروش میرسانند. شاید باورکردنش مشکل باشد اما تعداد قابل توجهی از فروشگاه های اینستاگرامی با فروشگاه های بزرگ و مشهور در ایران رقابت میکنند و حتی توانسته‌اند برخی فروشگاه‌های حقیقی را شکست دهند! پس اینستاگرام را دست کم نگیرید…

چگونه میتوان از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد؟ تمام سوالات و راهکارهای موجود، در سایت فالوگرام، اولین و بزرگترین مرجع اینستاگرام در ایران وجود دارد. گفتنی است بیشتر تبلیغات در اینستاگرام، به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط تیم وبسایت فالوگرام انجام میشود.

فالوگرام یک سایت مرجع و بزرگ درباره اینستاگرام است که اگر میخواهید کسب و کار اینترنتی خود را گسترش دهید قطعا با آن روبرو خواهید شد. این سایت پر از مطالب آموزشی و مقالات کاربردی و تخصصی درباره اینستاگرام و تجارت در اینستاگرام است. همچنین شما میتوانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان آن درباره شرایط کسب و کار خود و حضور خود در اینستاگرام گفتگو کنید و مشاوره رایگان بگیرید. گفتنی است بیشتر کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ و برندهای مشهور از پکیج‌های افزایش فالوور اینستاگرام که توسط این سایت فالوگرام ارائه میشود استفاده می‌کنند.

آدرس سایت:followgram.ir

مقالات مشابه: