کمپ بازی آنلاین
بازی آنلاین
blog

با افزایش رقابت بازار در سال‌های اخیر، تبلیغات از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در شرایط رقابتی فعلی اگر بهترین محصول را نیز تولید کنید اما از معرفی درست آن غافل شوید، قطعا باید منتظر شکست باشید. برای انجام تبلیغات از ابزارهای متعددی استفاده می‌شود، که از این میان می‌توان به تبلیغات در تلویزیون، رادیو، روزنامه و مجله، بیلبوردهای تبلیغاتی، تبلیغات اینترنتی و … اشاره کرد .

با توجه به تنوع ابزارهای تبلیغاتی همیشه این سوال برای مدیران و صاحبان کسب و کار وجود دارد که کدام یک از این روش‌ها تاثیرگذاری بیشتری دارد و در واقع کدام یک توجیه اقتصادی و در عین حال بازدهی بیشتری دارد. نکته‌ای که مدیران باید در نظر داشته باشند، این است که کسب و کارهای موفق، دائما خود را با تکنولوژی های روز دنیا، به روزرسانی می‌کنند. یکی از روش‌های تبلیغاتی که در عصر تکنولوژی بسیار باب شده و روز به روز بر محبوبیت آن اضافه می‌شود، تبلیغات اینترنتی است. در این راستا “ساختمون” آمده است تا به وسیله بازاریابی اینترنتی شما را در این راه یاری رساند و محصولات شما را به بهترین شکل در معرض دید مشتری هایتان قرار دهد. ساختمون مرجع نیازمندی‌های صنعت ساختمان است. اگر صاحب کسب و کاری در حوزه صنعت ساختمان هستید، با انتخاب ساختمون، قطعا پیروزی در بازار رقابت را انتخاب می‌کنید!

sakhtemoon1

همانطور که ذکر شد ساختمون مرجع نیازمندی‌های صنعت ساختمان است که در زمینه تبلیغات اینترنتی در حوزه محصولات ساختمانی، دارای 7 سال تجربه است. اگر صاحب کسب و کاری در حوزه محصولات، تولیدات و یا خدمات ساختمانی در هر کجای ایران هستید، می‌توانید اقلام ساختمانی خود را در این وب سایت ثبت کنید و در معرض دید مشتری‌هایتان قرار دهید. وب سایت ساختمون مختص تبلیغ انواع محصولات و کالاهای ساختمانی اعم از محصولات دکوراسیون داخلی (مانند مبلمان منزل یا مبلمان اداری)، انواع درب‌ها (مانند درب ضد سرقت یا درب‌های اتوماتیک)، انواع پنجره (مانند پنجره دوجداره یا پنجره UPVC)، انواع مصالح ساختمانی (مانند سمنت پلاست، کابل پیش تنیده، گچ و سیمان و …)، انواع سقف (مانند سقف شینگل و سقف کاذب )، لوازم سرویس‌های بهداشتی  (مانند شیرآلات، سنگ روشویی و …)، انواع خدمات ساختمانی و ساخت و ساز (مانند اجرای اسکلت فلزی، اجرای سونا و جکوزی و …) و سایر کالاها و خدمات ساختمانی است.

با کمک ساختمون، محدودیت‌های زمانی برداشته شده و شما می‌توانید ویترین کسب و کار خود را 24 ساعته برای مشتری‌ها و مخاطبانتان عرضه کنید. از طرفی با انتخاب تبلیغات اینترنتی در ساختمون، محدودیت های مکانی و جغرافیایی نیز از بین رفته و می‌توانید بازارهای هدف جدیدی را در سایر شهرهای کشور نیز بیابید. ساختمون با بهره گیری از نیروهای متخصص، جایگاه خود را در تبلیغات اینترنتی حفظ کرده و دائما سعی دارد در کلمات کلیدی صنعت ساختمان در صفحه اول جستجوی گوگل قرار گیرد تا از این طریق باعث فروش و سودرسانی بیشتر شما شود.

sakhtemoon2

مزایای تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی مزایای بسیاری دارد که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد ارتباط دو طرفه: با استفاده از تبلیغات اینترنتی مشتری می­تواند با صاحبان کسب و کار به راحتی ارتباط برقرار کند و سوالات خود را در مورد محصول مورد نظر بپرسد.

هزینه پایین: هزینه تبلیغات اینترنتی و آنلاین در مقایسه با سایر تبلیغات آفلاین، بسیار کمتر است. در عین حال این نوع تبلیغات منعطف تر بوده و بازدهی خوبی دارند.

عدم وجود محدودیت مکانی و زمانی: با توجه به اینکه اینترنت 24 ساعته و در هر موقعیت جغرافیایی و مکانی در اختیار کاربران قرار دارد، کاربران در هر ساعتی از شبانه روز و در هر کجای دنیا می توانند شاهد تبلیغات شما باشند.

انعطاف پذیری تبلیغات اینترنتی: با استفاده از تبلیغات چاپی، بیلبوردها و حتی تبلیغات تلویزیونی، اگر بخواهید تغییری در تبلیغ مورد نظر ایجاد کنید، امکان پذیر نیست، مگر چاپ مجدد و با صرف هزینه ها بسیار زیاد. در صورتیکه چنین مشکلی در تبلیغات اینترنتی وجود ندارد و به راحتی می توان تبلیغات را به روزرسانی کرد.

مخاطبان هدفمند: در تبلیغات اینترنتی می توان مخاطبان را با روش های متنوعی انتخاب و تفکیک نمود و روی گروه مورد نظر متمرکز شد. اما سایر انواع تبلیغات چنین قابلیتی را ندارند.

sakhtemoon3